תמונת מופע: חומות של תקווה

חומות של תקווה

היכל התרבות יבנה.
יום שבת, 6 יולי 2024 בשעה 21:30
משך: שעה
מחיר 95 עד 105 ₪

פרטי ההצגה

חומות של תקווה
מאת אוון אוניל ודייב ג׳ונס
על פי ספרו של סטיבן קינג
תרגום: רועי חן
בימוי: נועם שמואל
תפאורה: מיכאל קרמנקו, מוסיקה: אמיר לקנר, תנועה: עמית זמיר, תלבושות: אביה בש סוקול, תאורה: אלכסנדר סיקירין, סאונד: פליקס שפושניק.
משתתפים: אורי יניב, יובל ינאי, אלכסנדר סנדרוביץ', מיקי לאון, אלי מנשה, שלומי ברטונוב, אבי אזולאי, עמנואל רוזנבאום, דניאל טגאו, תום אפלבאום, נועם טל, שיר סייג.

"בסופו של דבר הכל מסתכם לבחירה פשוטה אחת: או שתתחיל לחיות או שתתחיל למות".

לאחר שביים בהצלחה כבירה בתיאטרון גשר את העיבודים לספריו של חאלד חוסייני: "רודף העפיפונים" ו"אלף שמשות זוהרות", מביא נועם שמואל, בליווי אותו צוות יוצרים, עיבוד בימתי מרהיב ומרגש לסיפור האהוב והמוכר שעולה עתה לראשונה בישראל.
אנדי הוא בנקאי צעיר המואשם ברצח כפול של אשתו והמאהב שלה. הוא נידון לשני מאסרי עולם, ונשלח לבית הכלא ״שושנק״, שם הוא פוגש את רד, אסיר ותיק ומקושר, שהופך לחברו. אנדי טוען שהוא חף מפשע ושנכלא על לא עוול בכפו – אבל האין זה לא מה שכל האסירים טוענים?
מאחורי הסורגים אין גבול לאכזריות, ולמרות זאת אנדי מצליח להחזיק שם מעמד ולשרוד באמצעות תבונתו, שנינותו ואופיו השקט והחריג. הוא נאלץ להביט מחדש על החיים, ומצליח להעניק לאסירים בכלא משמעות ולחברו רד - תקווה לעתיד מעבר לכתליי בית הכלא.
הסרט ״חומות של תקווה״ היה מועמד לשבעה פרסי אוסקר, הוא נבחר על ידי למעלה משני מיליון גולשים כסרט הטוב ביותר באתר IMDB, והפך לאחד הסרטים הגדולים של כל הזמנים. 
מן התקשורת:
"הצגה מקסימה עם שחקנים נהדרים, שמצליחה לרגש, להצחיק ולהכעיס. ערב מהנה בתיאטרון!" וואלה!
"ביצוע קצבי ומשובח של אנסמבל איכותי. דרמה מרשימה וחזקה עם סוף מרגש" ידיעות אחרונות
"פלא נדיר! חוויה עוצמתית ומטלטלת. ההתרחשות על הבמה כל כך אמיתית שהיא שוברת את כל המחיצות בין השחקנים לקהל" ירמי עמיר, כאן ב'
"תיאטרון שאינו פוחד לקחת סיכונים ולהתמודד בהצלחה עם יצירות ספרות גדולות. הכינו את הממחטות" מגפון 
"עיבוד תיאטרלי נהדר! בימוי מהודק שזר את המשחק המצוין בתוך תמונות מפעימות על הבמה".מרתה יודעת

הגדרות הדפדפן שלך לא מאפשרות להתקדם
יש ללחוץ על הכפתור למטה בכדי להמשיך
לרכישת כרטיסים לחץ כאן

בחירת כרטיסים

מערכת למכירת כרטיסים